O piersi należy dbać w każdym czasie, szczególnie jak się je z kimś dzieli

2018-03-04

W życiu wielu kobiet przychodzi taki czas, kiedy jej piersi przestają należeć tylko i wyłącznie do niej i musi się nimi dzielić z małym człowiekiem. Karmienie piersią jest czynnością piękną i naturalną, dlatego warto w tym szczególnym czasie dbać nie tylko o dziecko, ale również i o siebie.


Biust kobiety podczas ciąży bardzo się zmienia. Tym bardziej ma to miejsce podczas karmienia piersią. W związku z tymi potrzebami biustonosze Triumph: https://triumfomania.pl/biustonosze postanowiły spróbować sprostać tym niełatwym wyzwaniom. W okresie karmienia piersią ważna jest zarówno wygoda jak i dostęp do piersi, co biustonosze Triumph zapewniają. Do tego ważne jest, aby materiały były odpowiednio dobrane, a także, aby przede wszystkim były dobrze dopasowane i wykonane. Jest to kluczowe chociażby z tego względu, że piersi w okresie laktacji są zupełnie się zmieniają również pod względem fizycznym - nie tylko objętościowym, ale również i wagowym. Ważne, aby mimo tych wszystkich zmian biustonosz był funkcjonalny i spełniał swoją rolę, przy okazji odciążając kręgosłup, który jest głownie narażony na uszkodzenia podczas używania nieodpowiedniego rodzaju bielizny.


W okresie laktacji ważne jest, aby nie tylko dbać o dziecko, ale również i o mamę i jej samopoczucie. A pamiętajmy, ze każda kobieta w ładnej i dobrze dobranej bieliźnie czuje się dużo lepiej.