Damska bielizna nocna - najnowsze trendy

2017-09-14

Mówiąc o modzie mamy na myśli najczęściej kreacje wyjściowe. Ale przecież we własnym domu także można podążać za modą. Idealnym tego przykładem jest bielizna nocna, która każdego roku zaskakuje nowymi fasonami i wzorami. Dobrze ubierająca się kobieta na pewno skorzysta z okazji, aby wieczorem w swoim domu równie okazale wyglądać. Oto przykłady modnej bielizny nocnej na rok 2017.

Satynowe i bawełniane koszulki nocne

Ten popularny element nocnej bielizny jest szczególny lubiany przez panie. Latem chętniej wybierane są koszulki wykonane z satyny, ze względu na lekko chłodzące właściwości. Bawełniane koszulki robią się bardziej popularne na jesień i zimę. W tym roku najchętniej wybierane są koszule jednokolorowe oraz w motywy kwiatowe.

Piżamy wciąż w pastelach

Piżama przede wszystkim musi być wygodna i przyjemna w dotyku. Jednak wygląd także ma znaczenie. Obecny rok stoi pod znakiem pastelowych kolorów, z ciekawymi, zabawnymi nadrukami. Drobne groszki, kratka i paski także są uwzględniane przez producentów, gdyż cieszą się niesłabnąca popularnością.

Komplety nocnej bielizny

Wśród kompletów wymienić można pary szortów z koszulkami, spodni z koszulkami, czy bardziej wyzywające biustonosze ze spódniczkami, ale także gorsety ze spódniczkami lub szortami. Rozwiązań jest bardzo dużo, jednak można zauważyć, że prym wiedzie satyna, oraz wzbogacenie całości koronkami.

Damska bielizna nocna to z pewnością ogrom ciekawych stylizacji, w których można zakochać się tak samo, jak w tych tworzonych w ciągu dnia.